2 / اسفند / 1396 - 04:02
خانه / اخباربازی ها / FIFA 15 توان رقابت با PES 15 را نخواهد داشت

FIFA 15 توان رقابت با PES 15 را نخواهد داشت

دموی بازی FIFA 15 منتشر شده و نظر هر بیننده ای را به خود جلب کرده است و با توجه به بودجه ی بسیار بالایی که شرکت EA Sport برای بخش تبلیغات و بازاریابی اختصاص داده، پیش بینی می شود به فروش بالایی نیز دست یابد. این در حالی است که رقیب دیرینه ی این عنوان، یعنی شرکت Konami، هنوز دست به هیچ تبلیغی نزده. آقای Adam Bhatti، مدیر تجاری بازی PES 2015 درباره عدم تبلیغ، اذعان داشته که بهترین تبلیغ این است که مردم بازی را خریده و کیفیت آن را با سایر عناوین مقایسه نمایند. وقتی به وی گفته د برای فروش بالا باید در ایالات متحده دست به تبلیغات گشترده بزند، وی اظهار داشت:

آیا شما در می کنید که این کار هزینه بسیار بالایی دارد؟ و اینکه آیا شما از ما انتظار دارید همانند کمپین تبلیغاتی FIFA 15 عمل کنیم؟

او همچنین ادامه داد:

بهترین تبلیغ، ساخت یک بازی فوق العاده و حرف مردم است. کیفیت بالا، خود یک تبلیغ است. چیزی باید حواس ما به آن متمرکز شود، کیفیت بالاست و نه بازاریابی و تبلیغات گسترده. حتما هم همه ی شما می دانید تمرکز ما بر روی چه چیزی است.

او همچنین درباره جنگ سنتی بین این دو عنوان اظهار کرد، به همه ی شما توصیه میکنم که حتما دموی PES 2015 را که ظرف چند روز آینده منتشر خواهد شد را دانلود و بازی کنند. به دلیل اینکه تا به حال هیچ بازی فوتبالی چنین ارمغاتنی را برای طرفدارانش نیاورده است.

اگر می خواهید کاری انجام بدهید، توصیه می کنم این باشد که دموی PES 2015 را دانلود و بازی نمایید. تمامی بازی هایی که تا به حال منتشر شده است، به آن نزدیک هم نخواهند شد.

اون همچنین بدون آوردن نام FIFA 15 اظهار داشته است که:

پس از مقدار زمانی که صرف بازی کردن یکی از بازی های فوتبال کردم، به وضوح برای من روشن و معلوم شد که چرا ما برنده ی جایزه ی بهترین بازی ورزشی شده ایم. زمانی که PES 15 عرضه شود، هیچ کس توان رویارویی با آن را نخواهد داشت.

قطعا این اظهارات، بسیار سنگین است و جنگ بین FIFA 2015 و PES 15 را آغاز نموده است. تا به حال هر کاری که از دست EA Sports و Konami بر می آمده انجام داده اند. حال قضاوت با بازیکنان و مشتریا ن است.

درباره ی رضا جهانگیری

همچنین ببینید

حل مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

نمرات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

بالاخره انتظار ها به پایان رسید و فردا، یعنی ۱۳ آبانماه، شاهد انتشار یکی از ...

یک دیدگاه

  1. ههههههه خیلی باحال گفته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *